VyprVPN Review

Een goede service die geweldig zou zijn als u uw bureaubladclient bijwerkt en wereldwijd een paar servers toevoegt. Daarnaast vinden gebruikers een gebruiksvriendelijke interface en een goede beveiliging, maar Netflix is ook redelijk goed ingevoegd. Lees de details in onze volledige VyprVPN review.

Welkom bij het vernieuwde VyprVPN magazine van Cloudreviews.info. Het is een jaar geleden dat we de service grondig hebben doorgelicht en weinig veranderingen hebben gevonden. Dit is zowel goed als slecht nieuws: hoewel VyprVPN een aantal sterke functies heeft, is de desktop interface een grijs probleem en het server netwerk is nog steeds teleurstellend in vergelijking met onze andere beste VPN providers.

vypr vpn

 

Echter, tussen uitstekende beveiliging en gebruiksgemak, zullen privacy bewuste mensen van VyprVPN houden. Haar moedermaatschappij, Golden Frog, biedt een reeks andere veiligheid gerichte producten en heeft hoge normen van veiligheid en privacy. Bovendien heeft het zijn plaats in onze hoogste VPN voor Netflix ranking niet verloren, hoewel de toegang tot Netflix V.S. is gegarandeerd.

VyprVPN biedt redelijke prijzen, hoewel andere diensten zoals CyberGhost en NordVPN bieden betere aanbiedingen Er is ook een business plan, maar we praten meer over in ons artikel over de beste VPN voor het bedrijfsleven, dit magazine zal zich alleen richten op persoonlijke plannen, met name de premie abonnement.

Met de introductie buiten het koor zetten we de recensie voort. Als u zelf wilt beslissen, kunt u ook gebruik maken van VyprVPN’s gratis driedaagse proefperiode. Als u al denkt dat VyprVPN niet voor u is, neem dan een kijkje in onze andere VPN tijdschriften, in het bijzonder onze ExpressVPN magazine.

Sterke en zwakke punten

Sterke punten:Zwakke punten:
Gratis 3-daagse proefBit langzaam
Komt in Netflix V.S.Geen restitutiebeleid
BeveiligdNetwerk teleurstellingen
Torrent vriendelijkGeen crypto betalingen
Kameleon protocolGeen EU-netflix
Killswitch
Cryphr versleutelde berichtenuitwisseling

Kenmerken

De lijst van VyprVPN kenmerken is korter dan die van de concurrentie, maar heeft een fatsoenlijke impact. Hoewel er wereldwijd slechts 72 serverlocaties zijn, passeert de dienst automatisch ongeveer 200.000 IP-adressen, zodat u vaker dan ooit een nieuw IP-adres op dezelfde server krijgt. Elimineert enige keuze voor liefhebbers van controle, maar laissez-faire types zullen dat waarschijnlijk leuk vinden.

Wat betreft andere opties, echter, mensen die houden van hun VPN’s zullen waarschijnlijk VyprVPN zo veel: zoals u kunt lezen in de “gebruiksgemak” sectie hieronder, een eenvoudige klik op de setup knop in de toepassing opent een reeks menu’s waarmee u kunt twiddelen en tweaken naar uw wens. Als alleen het bureaubladprogramma goed leek te werken: het is een kwestie van grijs, van grauw.

Hoewel de VyprVPN desktop client eruitziet alsof hij in de jaren ’90 is ontworpen – niet de mobiele applicatie, die er geweldig uitziet – is hij opmerkelijk eenvoudig in gebruik: we zijn er vrij zeker van dat uw grootmoeder hem gemakkelijk aankan. Menu’s zijn waar ze zouden moeten zijn en hun namen hebben ook zin.

Sprekend van familieleden, heeft VyprVPN ook een verwijzing programma, dat uniek onder NPVs is. U kunt een maand van de dienst en krijg een maand gratis in ruil. Er is geen nettowaarde, behalve het geschenk, dat in onze onderontwikkelde kapitalistische samenleving een beetje van de agenda lijkt te staan. Toch is het een geweldige manier om vrienden en familie eindelijk een VPN te laten gebruiken.

VyprVPN-beveiligingsfuncties

Zoals gespecificeerd in onze online privacy handleiding, gebruikt u voornamelijk een VPN om veilig te blijven op het internet en u zult hier niet worden verward met VyprVPN. Zoals vermeld in het hoofdstuk “Beveiliging”, beschikt het over de protocollen en versleuteling die u nodig hebt om anoniem online te blijven. De dienst heeft echter ook twee zeer unieke kenmerken die elders niet te vinden zijn en die we hier graag willen benadrukken.

De eerste is de dodwitch, die elke dienst waardig van zijn zout zou moeten hebben, maar VyprVPN gaf een interessant tintje. In het ene geval onderbreekt het de internetverbinding als de server crasht of als u de toepassing afsluit, in het andere geval werkt het zelfs nadat de toepassing is afgesloten, maar alleen als u verbonden bent met VyprVPN. Hoewel het eerste niveau is de meest waarschijnlijke te worden gebruikt, beide zijn binnen handbereik.

De tweede interessante eigenschap, uniek onder VPN’s, is Golden Frog’s kameleon protocol, dat is de belangrijkste reden waarom VyprVPN is opgenomen in onze lijst van top VPN’s voor China. Chameleon versleutelt niet alleen de VPN-tunnel, maar verbergt ook het feit dat het een tunnel is: het moet als regelmatige verbinding op ieders radar verschijnen.

Gezien het feit dat verschillende regimes het gebruik van NCW ernstig onderdrukken, kunnen mensen die in deze sterk gecensureerde landen wonen overwegen VyprVPN niet alleen te gebruiken om veilig, maar ook onzichtbaar te navigeren.

Een account aanmaken bij VyprVPN betekent ook toegang hebben tot Golden Frog’s Cyphr secure messaging applicatie, die werkt zoals u zou verwachten van een messaging applicatie, behalve zonder NSA metadata en spionage. Het enige nadeel is dat je al je vrienden de applicatie moet laten ondertekenen, maar het is gratis (en nuttig genoeg voor journalisten die met vertrouwelijke bronnen werken).

VyprVPN en Netflix (en andere streamingopties)

Een andere goede reden om een VPN te gebruiken is om streaming diensten wereldwijd te ontsluiten. Hoewel veel VPN’s u alleen zullen vragen om uw proxy errorverzameling uit te breiden, doet VyprVPN redelijk werk door u aan te sluiten bij Netflix U.S. Voor verschillende Europese landen en het Verenigd Koninkrijk kon hij echter geen toegang krijgen tot de Netflix-sites, wat helaas voldoende is.

Een andere goede reden om een VPN te gebruiken is om streaming diensten wereldwijd te ontsluiten. Hoewel veel VPN’s u alleen zullen vragen om uw proxy errorverzameling uit te breiden, doet VyprVPN redelijk werk door u aan te sluiten bij Netflix U.S. Voor verschillende Europese landen en het Verenigd Koninkrijk kon hij echter geen toegang krijgen tot de Netflix-sites, wat helaas voldoende is.

Onderscheidingen

kosten

 

VyprVPN biedt twee abonnementen, elk op een maandelijkse of jaarlijkse basis. De uitsplitsing staat in de onderstaande tabel, de betaalmogelijkheden zijn beperkt tot creditcard, Alipay en PayPal, er is geen bitcoin of andere valutaversleuteling opties.

PlanVyprVPN (Monthly) VyprVPN (Annually) VyprVPN Premium MonthlyVyprVPN Premium Annually
Prijsplan$9.95
Maandelijks
$60.00
Jaarlijks
$12.95
Maandelijks
$80.00
Jaarlijks
BandbreedteOnbeperkt GBOnbeperkt GBOnbeperkt GBOnbeperkt GB
Inbegrepen apparaten3355
Bitcoin

Er is geen geld terug garantie zoals bij de meeste diensten, maar de eerste drie dagen zijn gratis en dienen als bewijs. Als u annuleert binnen deze eerste drie dagen, zal uw creditcard of PayPal niet in rekening worden gebracht (hoewel u nog steeds uw contactgegevens moet invoeren voor voorafgaande toestemming).

We hebben twee visies op het beleid van Golden Frog: aan de ene kant geloven we dat een terugverdientijd altijd een goede zaak is. Aan de andere kant zou drie dagen voldoende moeten zijn om te beslissen over een dienst, dus in dit geval is het echt aan de individuele consument om te beslissen.

Het premium pakket is een pakket waarin VyprVPN echt schittert omdat het de functies bevat die de dienst onderscheiden van de concurrentie. Zonder hen, is VyprVPN eenvoudig een bovengemiddelde dienst, zodat is het omvatten van hen zinvoller, zelfs als het $20 meer per jaar kost.

Vanuit dit perspectief zijn de prijzen van VyprVPN niet spectaculair: met de meeste van onze geavanceerde diensten worden de grootste besparingen gerealiseerd in onze meerjarenplannen. Een goed voorbeeld is NordVPN en CyberGhost, die allebei driejarenplannen bieden voor slechts $19 meer dan het jaarplan van VyprVPN. Vergelijken we het echter met andere jaarabonnementen, dan is dat een stuk goedkoper dan bijvoorbeeld ExpressVPN.

Over het geheel genomen is VyprVPN niet de beste service in termen van kostenbesparingen, hoewel Chameleon de hogere kosten van het premium aanbod compenseert. Het normale pakket is perfect, hoewel u kunt krijgen meer klokken en fluitjes met andere diensten terwijl het uitgeven van minder.

Gebruiksgemak

Abonneren op VyprVPN is heel eenvoudig: u bezoekt de VyprVPN website, klikt op “Start” en u bent praktisch in bedrijf. Zoals we al eerder zeiden, VyprVPN biedt een gratis trial van drie dagen, maar je hoeft niet te klikken op iets of iets te doen van de gewone: gewoon inschrijven zoals je zou met een andere dienst en de eerste drie dagen zijn gratis.

Voor onze behoeften hebben we gekozen voor het premium pakket simpelweg omdat het de extra kosten waard is en Chameleon net zo vers is als de hel. Hieronder moet u een wachtwoord (wat goed is) en uw e-mailadres en, zelden voor een VPN-service, uw volledige naam, hoewel je kunt gaan voor iets, is niet alsof het een cheque.

Hieronder vult u de betalingsmethode en ook de postcode gekoppeld aan die methode, dat is een ander klein beetje persoonlijke informatie die we voelen een beetje ongemakkelijk geven als we eerlijk zijn.

Zodra alles is geregeld, drukt u op de knop “Doorgaan met betalen” en wordt uw vooraf goedgekeurde betaling verwerkt. Onmiddellijk daarna ontvangt u een e-mail waarin u wordt gevraagd om uw VyprVPN account te bevestigen en u klaar bent om de client te downloaden. In het algemeen duurt dit proces ongeveer drie minuten, dus het zal niet een grote hap van uw dag.

U downloadt de client, naast het verzorgen van uw account, raakt u verward met alle hulpfuncties en neemt contact op met ondersteuning via het “bedieningspaneel”, bereikbaar via de website (u moet eerst inloggen). De lay-out is goed als je er eenmaal aan gewend bent, maar onze eerste indruk was dat je je een beetje dicht bij elkaar voelde.

Om de client te downloaden, moest je met de rechtermuisknop klikken en klikken op het installatieproces, dat ongeveer tien minuten duurt van begin tot eind als je TAP-adapters en dat alles bij je hebt. U kunt dan toegang krijgen tot de client vanaf uw bureaublad door te klikken op de slang rood oog icoon.

VyprVPN Opdrachtgever VyprVPN

Net als klanten voor ExpressVPN of ZenMate (lees onze review over ZenMate), ziet VyprVPN eruit en gedraagt zich als een smartphonetoepassing. Het voordeel is dat het zeer weinig eigenschappen op het scherm in beslag neemt en naar een discrete locatie kan worden verplaatst. Het nadeel is dat je geen contacten krijgt zoals de NordVPN interactieve server kaart (we vinden deze kaart erg leuk, zoals je kunt lezen in ons NordVPN magazine).

Houd er rekening mee dat de onderste helft van de toepassing niet reactief is: deze geeft alleen de informatie weer. Dat gezegd hebbende, zijn we erg blij met de manier waarop de belangrijkste informatie voor u beschikbaar is. Het is heel handig om uw IP-adres (beschermd of niet, dit is voor een werkruimte in Sarajevo, FYI), het encryptieprotocol en of de firewall zijn ingeschakeld te kennen.

Wat ons niet beviel was de kleurstelling en de over het algemeen verouderde grafische representatie. VyprVPN lijkt vrij oude software, zelfs als wat er onder de kap gebeurt is op het snijvlak van technologie. Om Win95’s gevoel te ontstijgen, stellen we voor om zijn verschijning te vernieuwen.

In schril contrast hiermee staat de Android mobiele applicatie, een super stijlvolle, moderne applicatie met coole graphics en een intuïtief menu. De knowhow is duidelijk aanwezig op het hoofdkantoor van Golden Frog, het hoeft alleen maar naar de Windows-toepassing te worden gebracht, zo lijkt het.

Naast het duidelijk verbeterde uiterlijk werkt de toepassing echter min of meer op dezelfde manier, behalve dat de opties iets anders zijn gerangschikt, maar later.

Aansluiting met VyprVPN

Het is eenvoudig om de verbinding aan te zetten, druk gewoon op de oude “verbind” knop en je kookt met gas. We zullen echter merken dat de verbindingstijden de traagste zijn die we tot nu toe hebben gezien met alle high-end VPN’s: het duurde 15 seconden voordat de applicatie overschakelde van “connect” naar “connect”. Het was veel sneller op mobiel.

De standaardinstelling is “Snellere server”, die, zoals de meeste services, een arcaan algoritme gebruikt om te bepalen waar verbinding wordt gemaakt. Zoals de meeste diensten is dit niet noodzakelijk de snelste server, dus we raden u aan hier het pad van de handleiding te volgen. Met VyprVPN is het heel eenvoudig: druk gewoon op de geolocatiemarkering naast “aansluiten”, klik op “alles weergeven” en er verschijnt een compleet menu.

Zoals we zullen zien in de “Server Locations” sectie hieronder, VyprVPN heeft een enorm netwerk, dus je hebt een heleboel keuze zolang je in Europa of Noord-Amerika. Het selecteren van een dienst is zo eenvoudig als op een filter klikken of naar de “zoekbalk” gaan, tenzij uw idee van plezier niet door honderden servers gaat (niet oordelen of dat zo is, ons idee van opwinding is om snelheidstesten te doen).

Dubbelklik op de geselecteerde server en de toepassing maakt verbinding, of u kunt op het stericoon rechts klikken om het te markeren als een van uw favorieten. Deze zijn toegankelijk via het “Favorieten” filter en zijn een beetje handig, vooral als je servers die Netflix VPN verbod te slaan of als je veel reist en moet verbinding maken met accounts in verschillende landen te besparen.

VyprVPN Opties

VyprVPN is zeer aanpasbaar direct vanuit de toepassing. Voor doe-het-zelvers is dit een opluchting omdat u niet in configuratiebestanden zoals ExpressVPN hoeft te graven of bepaalde protocollen zoals NordVPN automatisch hoeft te gebruiken. Tegelijkertijd begeleidt het je door elk proces, zodat het niet zo vloeibaar is als bijvoorbeeld TorGuard (lees ons TorGuard magazine).

De “opties”-balk brengt u naar het menu waar de actie plaatsvindt (later in een oogwenk), terwijl “hulp” u naar de FAQ’s op de site brengt of u in staat stelt om contact op te nemen met ondersteuning per e-mail direct vanuit de toepassing (zeer nuttig). Er is ook een venster om bugs te melden. Onder “Hulp bij VyprVPN-versterking” wordt u direct naar het betreffende forum geleid of kunt u via een speciale module direct een functie aanvragen.

“VyprVPN for Business” en de sectie “Een vriend doorverwijzen” spreken voor zich. De laatste sectie, “meer”, stuurt u naar een pagina waar u andere VyprVPN-toepassingen, andere Golden Frog-producten en zelfs een link naar het blog kunt vinden waar u een reeks artikelen over privacy kunt vinden die Cloudreviews.info enthousiast ondersteunt.

Werkelijke actie treedt op bij opties waarbij de gehele VyprVPN toolbox geopend is. Het eerste tabblad is “Connections”, waar u een aantal vrij belangrijke vakjes kunt afwisselen. En als je niet weet wat je doet, zullen de meeste mensen daar ook willen blijven.

De meeste van deze opties hebben betrekking op het automatisch aansluiten van de applicatie op de killwitch, waar we het eerder over hebben gehad. De meeste van hen zijn handiger dan om het even wat, hoewel u altijd de schakelaar moet hebben en VyprVPN aangesloten moet hebben wanneer u in openbare WiFi bent.

Onder “protocol” is het aan te raden om OpenVPN altijd ingeschakeld te hebben, omdat het over het algemeen erg veilig is, hoewel mensen in landen die internet censureren Chameleon in plaats daarvan zullen willen gebruiken. “DNS” en “geavanceerd” gaan niet ver; als je weet wat je doet, hoef je niet te worden verteld en als je geen idee hebt, kun je beter niets aanraken.

“Met “Algemeen” kunt u de taal kiezen waarin u VyprVPN wilt gebruiken (u kunt kiezen uit acht talen, waaronder Arabisch, Chinees en Duits) en het type meldingen definiëren dat u wilt en of ze een geluid moeten hebben, zelfs als u waarschijnlijk denkt dat u zich in een concertzaal bevindt als u een onstabiele verbinding gebruikt.

Tot slot, onder “account”, vindt u een directe link naar uw account instellingen op de VyprVPN site en een knop om de toepassing bij te werken en u te abonneren op bèta updates, dat is niet altijd het beste idee, dat je moet toegeven.

Zoals u kunt zien op de tekst muur hierboven, VyprVPN is een veelzijdige en eenvoudig te gebruiken client waarmee u vrijwel alles wat u nodig hebt te configureren. De mobiele ervaring verschilt niet veel van de kantoorervaring, wat betekent dat u beide kunt gebruiken zonder dat u alles hoeft te leren.

en nieuwe strijkers. Hoewel de kleuren een beetje drag-and-drop zijn, is het echt het ergste dat kan worden gezegd.

Ondersteunde apparaten

VyprVPN heeft clients voor Windows, Mac en een command line interface voor Linux (wat het een eervolle vermelding opleverde in ons beste VPN-gedeelte voor Linux). Op de mobiele telefoon heeft toepassingen voor Android en iOS, en zelfs goede als je kunt lezen in onze beste VPN voor Android en beste VPN voor iOS onderdelen).

VyprVPN speelt ook goed met routers, goed nieuws voor mensen die er zeker van willen zijn dat ze altijd aan zijn of dat ze slechts een enorm aantal apparaten in huis hebben.

Met het VyprVPN basispakket kunt u tot drie apparaten tegelijk aansluiten, terwijl het premium pakket tot vijf apparaten toelaat, een andere goede reden om voor het high-end pakket te kiezen. In tegenstelling tot CyberGhost is er geen limiet aan het aantal apparaten waarop u de applicatie kunt installeren, alleen op gelijktijdige verbindingen (lees onze CyberGhost review om te zien hoe de service dit beheert).

Server Locaties

VyprVPN ondersteunt momenteel 200.000 IP-adressen op 72 serverlocaties. We namen contact op met ondersteuning (voor meer informatie in de betreffende sectie) en kregen te horen dat VyprVPN niet “in staat” is om precies te vertellen hoeveel IP-adressen er op elke server staan.

72 sites zijn echter goed verspreid: Noord-Amerika en Europa zijn, zoals gewoonlijk, het meest vertegenwoordigd, terwijl Azië en Azië volgen. Afrika heeft slechts een lijst van zijn servers in twee landen.

Met de cover, VyprVPN is fatsoenlijk, maar niets om te schrijven thuis ook. Het hebben van zo veel IP’s werkt zeer goed voor streaming, dat is de reden waarom VyprVPN deel uitmaakt van onze selectie van de beste VPN’s voor streaming, maar als het gaat om pure dekking, kan een andere provider een betere keuze.

Snelheid

We hebben verbinding gemaakt met verschillende VyprVPN-servers wereldwijd vanuit een werkruimte in Sarajevo, Bosnië en Herzegovina, en hebben de snelheid gemeten die we hebben bereikt met behulp van speedtest.net. De resultaten zijn weergegeven in onderstaande tabel.

Location:Ping (ms):Download (Mbps):Upload (Mbps):
Unprotected950.899.56
Athens, Greece20910.871.45
Amsterdam, NL9010.336.15
New York City26110.212.17
San Francisco, CA3491.431.01
Macau4943.831.01

Zoals u kunt zien is de snelheid van VyprVPN niet te laag, maar het zal niet de snelste VPN prijs te verdienen, zelfs op de korte termijn. De daling van L.A. en Macao was vrij verwacht, terwijl de verbinding met New York verrassend goed was.

De daling naar andere Europese bestemmingen was echter een beetje schokkend, vooral gezien het feit dat de meeste andere VPN’s dit probleem niet hebben dankzij een verbeterd netwerk van Europese servers. De hoge ping waarden waren ook schokkend, wat betekent dat spelers misschien elders willen kijken, te beginnen met onze beste VPN voor het object van het spel.

Veiligheid en vertrouwelijkheid

De veiligheid van VyprVPN is zeer goed: zoals we al hebben gezegd in de sectie “Gebruiksgemak”, kunt u het configureren zoals u dat wilt. Tegelijkertijd werkt het echter ook ver buiten de doos, wat betekent dat iedereen VyprVPN kan gebruiken en veilig kan navigeren vanaf het begin, zonder dat er extra assemblages nodig zijn.

Ondersteunde VPN-protocollen zijn OpenVPN, L2TP/IPSec en PPTP, evenals Golden Frog’s gepatenteerde kameleonprotocol. U kunt vrij schakelen tussen de twee, hoewel OpenVPN meestal de beste manier is om dit te doen. Encryptie is 256-bit AES op OpenVPN, kameleon en L2TP, terwijl PPTP 128-AES ondersteunt. Het is ook mogelijk om OpenVPN te configureren om een 160-bit chip te ondersteunen.

De VyprVPN tunnel is praktisch onbegaanbaar, hoewel u met de toevoeging van Chameleon ongemerkt kunt navigeren. Als u op zoek bent naar tunnel onder de Great Firewall, raden wij VyprVPN ten zeerste aan.

Golden Frog heeft ook een heel duidelijk standpunt als het gaat om privacy en benadrukt dat het geen register van uw bedrijf bijhoudt. Al haar servers zijn P2P-vriendelijk, een combinatie die de dienst heeft gerangschikt onder onze beste VPN’s voor torrenting. Wij willen echter niet dat u bij de registratie onze postcode en volledige naam hoeft in te voeren.

De klantendienst

Golden Frog biedt een enorme kennisbank die vrij gemakkelijk te navigeren is, hoewel soms de informatie wordt gepresenteerd op een zodanige wijze dat je niet altijd het bos te zien voor de bomen. Dat gezegd hebbende, met de toepassing van zweet op de hersenen, moet je in staat zijn om de meeste problemen op te lossen zonder dat u contact op te nemen met de helpdesk.

God helpt u als u besluit om VyprVPN live chat te gebruiken. Voordat we een ongevaarlijke vraag stelden – hoeveel VyprVPN-servers precies, is er geen nummer gegeven op de site – maar het enige wat we kregen was een link naar een pagina die het antwoord niet kreeg. Toen we naar het exacte nummer vroegen, kregen we na een paar minuten een antwoord, maar de chat werd direct daarna verbroken, zonder de mogelijkheid om verdere vragen te stellen.

E-mail is beter: het gaat voornamelijk om ernstige technische problemen, maar het geeft altijd antwoord op meer triviale vragen, maar met dezelfde beknoptheid: het antwoord werd gegeven in minder dan een uur en het ticket was gesloten. Hoewel ondersteuning als zodanig niet slecht is, zou het in vergelijking met veel andere VPN-diensten ook veel beter kunnen.

De uitspraak

VyprVPN is een goede service, maar het is moeilijk voor ons om onvoorwaardelijk goedkeuring te geven. Hoewel het erg goed gaat, vooral als het gaat om veiligheid en gebruiksgemak, kunnen de snelheid, netwerkservers en klantenservice profiteren van deze verbetering. Hoewel Netflix in de Verenigde Staten vrij belangrijk is, is VyprVPN’s onvermogen om toegang te krijgen tot Netflix in andere landen bovendien een nadeel.

Als echter uw eerste prioriteit is om de aandacht van marktdeelnemers en geheim agenten te vermijden, VyprVPN is een solide keuze. Wat vindt u van VyprVPN? Bent u het eens met onze beoordeling? Dank u dat u ons dat laat weten in de opmerkingen die volgen en, zoals altijd, dank u voor uw lezing.

0 votes